Menü

Kipróbáltuk az auramasszázst

Lehet, hogy sokaknak már az aura megléte is misztikusan hangzik. Az aura a testünket körbevevő energiamező. Mivel a legtöbb ember számára nem látható, ezért a létezését gyakran kétségbe vonják, noha sok hétköznapi dolog is igazolja a létezését. Például nem véletlen, hogy mindenkinek más közelség-távolság kényelmes pl. egy beszélgetés közben, vagy hogy megérezzük, ha valaki belép ebbe az energiamezőbe akkor is, ha nem látjuk.

Az auramasszázs során ezzel az energiamezővel dolgozik a szakember. Más nevén szivárványmasszázsnak hívják ezt a módszert, amelyet most kipróbáltam. A kezelés egészen különleges élmény, amely az auránkban jelenlévő negatív energiáktól szabadít meg minket, és segít tudatosítani bennünk, hogy az életünk mely területén vannak lelki nehézségeink, egészségügyi problémáink.

Hogyan zajlott?

Mindössze egy fürdőlepedőt kellett magammal vinnem, és bugyira, melltartóra vetkőzve a hátamra feküdtem a masszázságyra. Kellemes zene szólt, a „masszőr” pedig finoman betakargatott törülközőkkel és lepedőkkel. Elmondta, hogy ez nem egy klasszikus masszázs lesz. A bőrömhöz, testemhez keveset fog hozzáérni, (csak ezen testrészeimet takarja ki éppen, ahol dolgozik), és az is csak kellemes, simogató érzet lesz. Viszont a hőhatást akkor is fogom érezni, ha éppen nem ér közvetlenül hozzám, csak az aurámhoz.

Valóban így is történt. Nagyon kellemesen ellazultam, meditáltam közben. De bizony voltak felkavaró érzések, olyan pillanat is akadt, amikor alig tudtam megállni a sírást, és olyan is, amikor szinte fizikai nehézséget, fájdalomhoz hasonló érzést tapasztaltam bizonyos testrészeknél. Pedig való igaz volt, hogy alig ért hozzám a masszőr, csak néha kisebb simogatásokat eszközölt. De ha nem is érintett meg, akkor is éreztem, hogy melyik testrészemnél kezel éppen.

A szivárvány masszázs végén a szakember kedvesen felhívta a figyelmemet, hogy lassan ideje lesz kinyitni a szemem, és hagyott erre egy pici időt, hogy újra visszakerüljek a jelenbe. Majd beszélgetni kezdtünk arról, hogy ő mit tapasztalt. Elmesélte, mely testrészemnél kellett a legtöbbet dolgoznia, hol érzett nehézségeket, problémákat. Nagyon találó dolgokat mondott. Leginkább a petefészkeimnél érzékelt negatív energiákat, amik a nőiességhez való hozzáállásból adódtak.

Mindezen nem voltam meglepődve, hiszen ahogy a petefészkek körül dolgozott, szinte magam is éreztem és láttam a lelki szemeim előtt ezeket a negatív erőket, sőt az erős fájdalomszerű érzést is.

Mit mond az orvos?

Lehet, hogy a szkeptikusok számára hihetetlenül hangzik, de kíváncsi voltam egy orvos véleményére is. Így másnap elmentem nőgyógyászhoz. A masszázsról semmit nem meséltem, de kértem, hogy ultrahanggal vizsgáljuk meg a petefészkeimet. A bal oldalinál, ahol magam is a nehézségeket éreztem az auramasszázs során, az orvos 3 cisztát talált. Gyakorlatilag meg sem voltam ezen lepődve.

Szerencsére megnyugtatott, hogy a helyzet valószínűleg kezelhető műtét nélkül is. De akkor már tudtam, hogy elsősorban nem testi, hanem lelki munkám lesz azzal, hogy a ciszták elmúljanak.

Szükségünk van sportórára?

Aki szeretné nyomon követni a fizikai aktivitás legfontosabb paramétereit, hogy javíthassa teljesítményét és elérhesse sport- és testépítési céljait, annak egy sportóra megfelelő segítséget nyújt. Mire használjuk a sportórákat?

A helyes kommunikàció egy pàrkapcsolatban

A kapcsolati kommunikáció minősége valóban döntő szerepet játszik a párkapcsolatok elégedettségében és tartósságában. Az érzelmeink, szükségleteink és vágyaink kifejezése lehetővé teszi, hogy mélyebb kapcsolatokat alakítsunk ki partnerünkkel. A hatékony kommunikáció nemcsak a verbális megnyilvánulásokat foglalja magában, hanem a nonverbális jeleket és a hallgatás képességét is.

Ezeket próbáld ki a szúnyogcsípésekre

Mind minden évben, idén is eljött a szúnyogok ideje a hirtelen meleggel, kellemetlen csípésükre van pár házipraktikánk.

Az örökké negatív testkép kamaszkorban

A serdülőkor egyik legfontosabb feladata az identitás alakítása, amelynek része nemcsak a jövőképpel való foglalkozás, de az önmagáról kialakított kép változása is. Intenzíven foglalkoztatja a kamaszokat, hogy kik ők, merre tartanak, milyen személyiségük van, és hogy, hogy néznek ki, azaz elég szépek-e, elég hasonlóak vagy éppen különbözőek a kortársaikhoz képest.

Tavaszi megújulás – kívül és belül

A tél után a tavasz olyan, mint egy mély lélegzetvétel: friss, üde, és tele van lehetőséggel. A természet új ruhát ölt, zöldbe borulnak a fák, virágba borul a világ, és ezzel együtt mi is új energiákat érzünk magunkban. De vajon tudatosan is megéljük ezt a megújulást?