Tízmilliószoros napok 2024-ben! Melyek ezek és mit jelentenek?
- Dátum: 2024.02.19., 06:42
- Martinka Dia
- képek:pixabay.com
- 2024, álmok, bevonz, gondolkodásmód, hálaadás, jócselekedetek, koncentrál, megvalósul, önbecsülés, pozitív dolgok, pozitív gondolatok, szeretet ereje tízmilliószoros erő, teremtő napok, tibetiek hite, tízmilliószoros napok
Aki hisz és követi az asztrológiát, annak érdekes lehet a következő információ, vagy talán már fejből tudja is azokat a dátumokat, amelyeket tízmilliószoros napoknak nevezünk, vajon melyek ezek a dátumok 2024-ben?
Mit jelent pontosan a tízmilliószoros nap?
Teremtő napokat, melyeken a jócselekedetek, pozitív gondolatok, szeretet ereje visszaszáll ránk – méghozzá tízmilliószoros erővel. A tízmilliószoros napok a tibetiek hite szerint szent ünnepek, ekkor minden gondolat, cselekedet, szándék tízmilliószoros erővel hat. Ilyenkor lehetőséget kapunk arra, hogy bevonzzuk a jót, és valódi esélyt adjunk az álmaink megvalósulásának.
Az első tízmilliószoros nap február 24-én, szombaton, a második tízmilliószoros nap május 23-án, csütörtökön, a harmadik tízmilliószoros nap július 9-én, kedden, a negyedik tízmilliószoros nap pedig október 23-án, szerdán lesz.
„Higgyetek magatokban és akkor a sors támogató energiáját élvezhetitek” - szól a tibeti mondás.
A tízmilliószoros napokon érdemes minden gondolatunkra fokozottan ügyelnünk, mert óriási teremtőerővel hatnak vissza ránk. Ilyenkor csak a pozitív gondolatokra koncentráljunk, illetve jót kívánjunk másoknak és a világnak. Ezeken a napokon minden teremtés tízmilliószoros erővel hat.
Ezeken a napokon csakis olyan dolgokkal érdemes foglalkoznunk, ami jólesik a lelkünknek, amit szívvel-lélekkel csinálunk!
Hogyan tudjuk legjobban kihasználni ezt a támogató napot?
Rögtön ébredés után kezdjük a gondolkodásunkat azzal, hogy elhisszük: ma jó napunk lesz! Álljunk boldogan a napindításhoz, kerüljünk el minden negatív gondolatot és a pesszimista, panaszkodó embereket! Lehetőleg mi se panaszkodjunk és ne kritizáljunk senkit, éppen ellenkezőleg: próbáljunk mindenkivel kedvesek lenni, mosolygósak, elismerőek.
Ne görcsöljünk, ne stresszeljünk, ezt ezen a napon különösen nem ajánlott tenni! A negatív gondolatokat azonnal hessegessük el magunktól, mert azt is be lehet vonzani a gondolkodásmódunkkal.
A tibeti gondolkodás nagy hangsúlyt fektet a hálaadásra. A legapróbb dolgokért is hálát éreznek, megköszönik és ezáltal további csodákat vonzanak be az életükbe.
Ha valamire már régóta vágyunk, akkor azt ezen a napon vegyük meg magunknak, jutalmazzuk meg vele magunkat és közben érezzük a szeretetet, hálát. Vásárláskor köszönjük meg, hogy megvehettük a vágyott holmit és kívánjuk, hogy a kiadott pénz megsokszorozva érkezzen vissza hozzánk.
Este lefekvés előtt ne térjünk nyugovóra anélkül, hogy számba vennénk mindazt a jót, ami aznap történt velünk. Legyünk elégedettek, dicsérjük meg magunkat az elvégzett feladatokért. Ha így végződik a napunk, akkor ez segíteni fog az önbecsülésünk megerősítésében.
Érdemes máris feljegyezni, ezeket a szent dátumokat, a legközelebbi tehát február 24, tessék erősen koncentrálni a jó dolgokra ekkor, be fogjuk vonzani. Sikeres, boldog teremtő napokat kívánok mindenkinek!
Átalakuló háztartások, avagy generációk együttélése
A modern világban egyre több fiatal felnőtt él a szülei otthonában, és tapasztalható, hogy egy-egy esetben három generáció is egymás mellett él. Az életszakaszok átalakultak, felcserélődtek, aminek gazdasági, társadalmi és pszichológiai okai is vannak. Sokan sosem hagyták még el a szülői fészket, mások viszont kényszerből vagy tudatos megfontolásból költöznek “haza” a saját háztartásukból. Vajon miként hat egy ilyen helyzet a felmenőkre, adott esetben a nagyszülőkre és a felnőttség határán toporgó gyermekeikre?
Az önmagunknak támasztott mércék csapdájában
Kiváló eredménnyel érkezünk haza, de semmi különösebb figyelmet nem kapunk a környezetünktől és önmagunktól sem. Valami rendkívüli teljesítményt kell produkálni ahhoz, hogy felkeltsük más emberek érdeklődését, vagy éppen emberileg csinálunk rosszul valamit. Azt érezzük, hogy tökéletes látszatot tartunk fenn, miközben mégis lehangoltnak, depressziósnak érezzük magunkat, vagyis az önmagunkkal szemben támasztott mércék csapdájában rekedtünk.
A munkavállalói felmondás okai
A próbaidő alatti felmondásnak több indikátora is lehet, melyekre kiemelt figyelmet kell fordítania a cégeknek annak érdekében, hogy akár félévnyi szinte felesleges munkától kímélhesse meg magát. Fontos megjegyezni, hogy ebben a cikkben csak a munkavállalói oldalt vesszük figyelembe.
Rossz szokások, amik károsan hatnak az agyunkra
Ki ne szeretne minden nap friss és üde gondolkodással állni az életéhez, legyen az munka, magánélet, vagy bármi más. Íme pár tipp, miket érdemes elkerülni a nap folyamán.
Vállalkozni vagy alkalmazottnak lenni?
Vállalkozó vagy alkalmazott – Hogyan lehet biztos jövőképem? Gyakran halljuk, hogy jó lenne vállalkozni valamivel, és függetlennek lenni a főnöktől, vezetőktől. Valamint, hogy az üzletemberek jól keresnek. A valóságban azonban ez a kép sokkal árnyaltabb. De mi is az alapvető különbség a kettő között? Egyéni szinten mely választás lehet jobb?