Menü

Segítség a férfiaknak - péniszimplantátumok

A minap lehetőségem volt egy andrológussal beszélgetni. Ő egy olyan szakorvos, aki a férfigyógyászat széles skálájával foglalkozik, mint például a prosztata problémái, merevedési zavarok vagy férfimeddőség. Az én szememben ez a terület (is) csodálatra méltó. Számos dolog vizsgálata és természetesen kutatása is ide tartozik, többek között a spermiumok vizsgálata, a korai magömlés okainak felderítése, a szexuális zavarok okainak felkutatása vagy a férfi megtermékenyítő képesség vizsgálata.

A szakorvossal való találkozás során véletlenül támadt lehetőségem megismerkedni a jelenleg elérhető, két pénisz implantátummal. A doktor úr két grafikus videó segítségével magyarázta el a folyamatok lényegét, amelyek engem lenyűgöztek - mert minden gyakorlati gyógyító tevékenység csodálatot kelt bennem.

Jelenleg kétféle technika elérhető azok számára, akik merevedési problémákkal küszködnek, és a mindennapi szexuális életükön az alkalmazott gyógyszerekkel sem tudnak kielégítő eredményeket elérni.

Az egyik, az olcsóbb, egyszerűbb módszer a hajlítható hímvessző, amikor egy implantátumot ültetnek a hímvesszőbe. Ebben az esetben a hímvessző állandóan merev, tehát merevedési problémák már biztosan nem fognak jelentkezni (eközben a beidegződés állandó marad, tehát a közösülés ugyanolyan élvezetet nyújthat), viszont az állandó merevség a páciens számára zavaró, kényelmetlen lehet a hétköznapok során. Ennél az opciónál, a hímvessző - ha éppen nincs használatban - lehajlítható.

A második lehetőség a folyadékpumpás vagy hidraulikus transzplantáció. Ebben az esetben a herezacskóban helyeznek el egy apró pumpát, amelynek segítségével a hímvessző folyadékkal telíthető, így érhető el vele az erekció. Ha már nincs szükség a merev hímvesszőre, "leeresztésére" egy szelep is be van építve, amelyet megnyomva a hímvesszőből kiáramlik a folyadék, és ellazult állapotot vesz fel. Ez a módszer a mindennapok során is kényelmesebb, egyébként pedig élethosszig tartó garancia vonatkozik rá. Ha elromlik a beépített szerkezet, a gyártó ingyen cseréli.

A többműszakos munkarend hatásai az egészségre

Sokan gondolják azt, hogy 8-tól 4-ig vagy 9-től 5-ig dolgozni nagyon megterhelő, ám ha így van, akkor mit mondjanak azok, akik váltott műszakokban dolgoznak, és sokszor vannak szolgálatban olyankor, amikor pihenünk vagy alszunk. A többműszakos munkarend komoly hatással van az egészségre.

Longevity, holisztikus szemlélet, egészségtudatosság

A tudatos fogyasztók, életmódváltók egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek az egészségtudatos életmódra a hosszú teljes élet, azaz a longevity elérése érdekében, melynek jelenleg az egyik fő kihívása az egészséges étrend kialakítása.

Mikor nem mosunk helyesen fogat?

Egy szép fogsor nagyon vonzó tulajdonság, ám egészségünk szempontjából sem mindegy, hogy milyen állapotban vannak a fogaink. Ha egészségesek a fogaink, számos problémától megóvhatjuk magunkat. Ehhez viszont elengedhetetlen, hogy lehetőleg törekedjünk a helyes fogtisztításra, fogápolásra.

A stressz kevésbé ismert tünetei

Ki ne ismerné azokat a feszült helyzeteket, amikor mindenféle bajunk van?! Gyomorgörcs, hasmenés, fejfájás, az ember megőrjíti a stresszes élet. Ám vannak tünetek, amikről sokszor nem is gondolnánk, hogy a stressz okozza.

Vízkúra, a japánok ezt is mesterfokon űzik

Rengeteg egészséges módszert leshetünk el a japánoktól, mindezt az életmódjuk, étkezésük, nézeteik és kultúrájuk teszi lehetővé. A víz fogyasztása alapfeltétele létünknek, a japánok viszont ezt is tökélyre fejlesztették.